Akcia na pneumatiky Dunlop/ Fulda - Premio

 Ako získať Redmi Smart Band Pro od Premio?

1.

Zaregistrujte sa na mypremio.eu a získajte promo kód.

2.

Zakúpte zadu pneumatík Dunlop alebo Fulda 16” vrátane a viac spolu aj s prezutím v jednom so servisov Premio na Slovensku.
 

3.

Odovdzajte promo kód predajcovi v servise, a Váš darček Vám bude odoslaný kuriérom k Vám domov.

Čo je Redmi Smart Band Pro?

 

Redmi Smart Band Pro má 1,47-palcový AMOLED panel s neustále zapnutým displejom a funkciou automatického jasu. Zariadenie sa dodáva so zdravotnými funkciami, ako je monitorovanie srdcového tepu. sledovanie SPO2, sledovanie spánku a sledovanie Vášho zdravia.

 

Ponúka viac ako 110 športových režimov, vodeodolnosť 5 ATM, výdrž batérie až 14 dní v normálnom režime a až 20 dní v režime úspory energie. Má tiež funkcie ako ovládanie fotoaparátu, prehrávanie hudby, upozornenia aplikácií, upozornenia na hovory, nájsť môj telefón, odomknúť telefón a ďalšie.

 

Akcia je platná od 21.03.2022 do 01.06.2022, alebo do vyčerpania zásob. 

Všeobecné obchodné podmienky, ako aj pravidlá kampane nájdete tu.

Odbierz również voucher na usługi serwisowe w serwisie Premio!

 

TireGuard365 to nie wszystko. Przy zakupie kompletu opon marki Goodyear lub Dunlop w serwisie wraz z montażem zyskujesz:

 

  • voucher na usługi na kwotę 100 zł (opony promocyjne o średnicy 16 cali)
  • voucher na usługi na kwotę 150 zł (opony promocyjne o średnicy 17 cali lub więcej)

 

Pamiętaj o rejestracji zakupu na mypremio.eu.

 

Promocja obowiązuje w terminie 22.03. – 31.05.2021 r. lub do wyczerpania voucherów. 

 

Ste pripravený na nákup nových pneumatík?

VYHĽADAŤ SERVIS PREMIO

Premio, 

odbornící v oblasti pneumatík 

a automobilového priemyslu

Premio je franšízová sieť s viac ako 30 servismi po celom Slovensku. 

 

Odborníci siete Premio pristupujú ku každému zákazníkovi individuálne, tak aby zaručili splnenie všetkých potrieb zákazníka. 

 

 

Pneumatiky

Potrebujete nové pneumatiky? Kúpte si pneumatiky online s bezplatnou predĺženou zárukou a rezervujte si servis v sieti Premio v štyroch jednoduchých krokoch, alebo navštívte najbližší servis Premio, aby ste si vybrali pneumatiky a službu na mieste.

Autoservis

Je potrebné vaše auto opraviť? Kvalifikovaní odborníci v sieti Premio diagnostikujú rýchlo poruchu a navrhnú optimálne riešenie. Všetky servisné práce sa začnú až po diagnostikovaní problému, a prijatí Vášho súhlasu na vykonanie servisu.  

Potrebujete poradiť?

Nie ste si istí aké pneumatiky si vybrať alebo aké opravy sú potrebné na vašom vozidle? Odborníci zo siete Premio Vám radi pomôžu. Navštívte najbližší servis v sieti Premio alebo kontaktujte naše zákaznícke centrum na čísle 0800 601 610.