Ako získať prenosný kompresor Xiaomi 1S od Premio?

1.

Zaregistrujte sa na mypremio.eu a získajte promo kód.

2.

Zakúpte sadu pneumatík Dunlop alebo Fulda 16” vrátane a viac spolu aj s prezutím v jednom so servisov Premio na Slovensku.
 

3.

Odovdzajte promo kód predajcovi v servise, a Váš darček Vám bude odoslaný kuriérom k Vám domov.

Čo je prenosný kompresor Xiaomi 1S?

 

Prenosný kompresor Xiaomi 1S je malý, bezdrôtový, akumulátorový kompresor určený nielen pre vodičov automobilov, ale vďaka kompaktnému dizajnu je vhodný aj pre motocyklistov, cyklistov a iných športovcov, napr. na nafúknutie lopty. Kompresor má výkonnú integrovanú batériu s kapacitou 2 000 mAh. Na jedno nabitie dokáže nafúknuť až osem automobilových pneumatík.Čas nabíjania batérie v kompresore je približne 3 hodiny. Okrem samotnej funkcie hustenia môže zariadenie tiež merať tlak v pneumatikách.

 

Akcia je platná od 01.10.2022 do 16.12.2022, alebo do vyčerpania zásob.

Všeobecné obchodné podmienky, ako aj pravidlá kampane nájdete tu.

Odbierz również voucher na usługi serwisowe w serwisie Premio!

 

TireGuard365 to nie wszystko. Przy zakupie kompletu opon marki Goodyear lub Dunlop w serwisie wraz z montażem zyskujesz:

 

  • voucher na usługi na kwotę 100 zł (opony promocyjne o średnicy 16 cali)
  • voucher na usługi na kwotę 150 zł (opony promocyjne o średnicy 17 cali lub więcej)

 

Pamiętaj o rejestracji zakupu na mypremio.eu.

 

Promocja obowiązuje w terminie 22.03. – 31.05.2021 r. lub do wyczerpania voucherów. 

 

Ste pripravený na nákup nových pneumatík?

VYHĽADAŤ SERVIS PREMIO

Premio, 

odbornící v oblasti pneumatík 

a automobilového priemyslu

Premio je franšízová sieť s viac ako 30 servismi po celom Slovensku. 

 

Odborníci siete Premio pristupujú ku každému zákazníkovi individuálne, tak aby zaručili splnenie všetkých potrieb zákazníka. 

 

 

Pneumatiky

Potrebujete nové pneumatiky? Kúpte si pneumatiky online s bezplatnou predĺženou zárukou a rezervujte si servis v sieti Premio v štyroch jednoduchých krokoch, alebo navštívte najbližší servis Premio, aby ste si vybrali pneumatiky a službu na mieste.

Autoservis

Je potrebné vaše auto opraviť? Kvalifikovaní odborníci v sieti Premio diagnostikujú rýchlo poruchu a navrhnú optimálne riešenie. Všetky servisné práce sa začnú až po diagnostikovaní problému, a prijatí Vášho súhlasu na vykonanie servisu.  

Potrebujete poradiť?

Nie ste si istí aké pneumatiky si vybrať alebo aké opravy sú potrebné na vašom vozidle? Odborníci zo siete Premio Vám radi pomôžu. Navštívte najbližší servis v sieti Premio alebo kontaktujte naše zákaznícke centrum na čísle 0800 601 610.