Promotion banner
Promotion banner

Čo získate z tejto kampane?

Túto zimu môžete uskladniť Vaše letné pneumatiky zadarmo v jednom zo servisov Premio. Už sa nemusíte viac zaoberať kam Vaše letné pneumatiky uložíte. Opäť navštívte servis Premio na jar, kedy pripravíte Vaše vozidlo na letnú sezónu. 

 

V prípade, že nepotrebujete uskladniť pneumatiky túto sezónu, môžete si kúpiť pneumatiky a uplatniť propagačný kód v servise hneď teraz a využiť službu uskladnenia pneumatík až ďalšiu sezónu.

 

Ako si uskladniť pneumatiky na sezónu zadarmo v sieti Premio?

1.

Stiahnite si poukážku z portálu mypremio.eu a vezmite ju so sebou do servisu Premio.

 

 

2.

Kúpte si sadu pneumatík značiek Goodyear alebo Dunlop veľkosti od 17 palcov vrátane spolu aj s montážou - cez portál premio-pneuservis.sk alebo priamo u lokálneho servisu Premio

3.

Preukážte poukážku pri kúpe pneumatík, nechajte svoje letné pneumatiky uskladnené v servise a nezabudnite sa pre pneumatiky vrátiť pri prezutí na letnú sezónu nabudúci rok.

 

Kampaň je platná od 18.10.2021 do 31.12.2021 alebo do využitia všetkých poukážok.


Všetky potrebné informácie o kampani nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach.


How and where to buy your new tires?

1.

Visit you local Premio store and get the new set of tires with mounting service on the spot.

 

2.

Buy new tires with mounting service online and book the visit in your local Premio store

 


Premio, 

odbornící v oblasti pneumatík 

a automobilového priemyslu

Premio je franšízová sieť s viac ako 30 servismi po celom Slovensku. 

 

Odborníci siete Premio pristupujú ku každému zákazníkovi individuálne, tak aby zaručili splnenie všetkých potrieb zákazníka. 

 

 

Pneumatiky

Potrebujete nové pneumatiky? Kúpte si pneumatiky online s bezplatnou predĺženou zárukou a rezervujte si servis v sieti Premio v štyroch jednoduchých krokoch, alebo navštívte najbližší servis Premio, aby ste si vybrali pneumatiky a službu na mieste.

Autoservis

Je potrebné vaše auto opraviť? Kvalifikovaní odborníci v sieti Premio diagnostikujú rýchlo poruchu a navrhnú optimálne riešenie. Všetky servisné práce sa začnú až po diagnostikovaní problému, a prijatí Vášho súhlasu na vykonanie servisu.  

Potrebujete poradiť?

Nie ste si istí aké pneumatiky si vybrať alebo aké opravy sú potrebné na vašom vozidle? Odborníci zo siete Premio Vám radi pomôžu. Navštívte najbližší servis v sieti Premio alebo kontaktujte naše zákaznícke centrum na čísle 0800 601 610.