Potrebujete pomoc? Volajte 0800 601 610

Servis pre vozový park nákladných vozidiel

služby vozového parku

Súčasťou siete Premio sú profesionálni servisní partneri, zamerení na pneuservisné služby pre nákladné vozidlá. Kvalifikovaní odborníci sú pripravení podporiť Vaše podnikanie širokou ponukou profesionálnych služieb a výberom pneumatík pre nákladné vozidla. Ponuka odpovedá vašim potrebám - odborníci sieti Premio Vám pomôžu si vybrať tie správne služby pre zaistenie väčšieho výkonu a zníženie poruchosti a nákladov na údržbu pneumatík pre Váš vozový park.

Sieť TruckForce - ponuka pneuservisných služieb pre nákladné vozidlá

Vybraní partneri Premio – Premio Carling Bratislava, Premio Carling GáňPremio František Jankech, Premio Javor, Premio Kiss Centrum, Premio Uni Racing -  patria aj do siete TruckForce.

TruckForce je najväčšia nezávislá sieť poskytujúca služby pre nákladné vozidlá s viac než 2000 servismi v 32 krajinách.

 

Poskytuje nonstop 24/7 asistenčné služby v prípade poruchy a služby pre flotilových zákazníkov FleetOnlineSolutions s neodmedzeným prístupom kdekoľvek cez Internet a zjednodušeným fakturačným procesom.

 

Kvalifikovaní odborníci TruckForce poskytujú služby pre nákladné pneumatiky tej najvyššej kvality. Vďaka svojim znalostiam a skúsenostiam, použitím vhodným materiálov a modernému vybaveniu splňujú očakávania a požiadavky majiteľov nákladných vozových parkov. Experti TruckForce poskytujú odborné pneuservisné služby - kontrolu, prerezávanie drážok dezénu a protektorovanie pneumatík a tým snižujú náklady na údržbu vášho nákladného vozového parku pri zachovaní ich maximálnej výkonnosti.

 

So sieťou TruckForce si môžete byť istý, že sa dodržiavajú tie najvyššie štandardy. Sieť expertov prechádza každý rok dôkladnou kontrolu kvality nezávislými subjektami. Audit sa zameriava na viac než 70 zásad, od dostupnosti tovaru, ponukou služieb a ich kvalitu, tak aj školenie personálu a bezpečnostné štandardy.

Správa nákladného vozového parku: Koncept opakovaných životných cyklov

Multi-Life Tire Concept  / Koncept opakovaných životných cyklov vám umožňuje predlžiť životnosť vašich nákladných pneumatík vďaka službám prerezávanie drážok dezénu a protektorovanie pneumatík. Pomôže vám maximalizovať výkon vašich pneumatík a súčasne znížiť náklady na údržbu a emisie CO2.

 

Dosiahnite plný potenciál a maximálnu životnosť vašich nákladných pneumatík tým, že sa postaráte o každý zo 4 cyklov životnosti vaších pneumatík:

 

  1. Nové pneumatiky a pravidelný pneuservis. Použitie moderných technológií a vybavenia, spoločne s materiálmi najvyššej kvality v sieti Premio, vám umožní dosiahnuť ten najlepší dojazd.
  2. Prerezávanie drážok dezénu - vykonávaný za profesionálnych podmienok kvalifikovanými odborníkmi - zvýši priľnavosť a má pozitívny vplyv na bezpečnosť jazdy a väčší dojazd.
  3. Protektorovanie - predĺži životnosť vaších pneumatík nanesením nového behúňa na vaše súčastné kostry pneumatík.
  4. Prerezávanie drážok dezénu a protektorovanie - u protektorovaných pneumatík je tiež možné prehlbiť drážky dezénu prerezávaním a tým zvýšiť ich využitie a životnosť.

 

Pravidelné návštevy v sieti Premio kvôli inšpekcii nákladných pneumatík zahrňujú: kontrolu tlaku,hĺbky dezénu a prípadných defektov a rotáciu pneumatík. To umožňuje maximálne predlžiť životnosť vaších pneumatík a znížiť náklady na údržbu.

Mobilný pneuservis pre nákladné vozidla

Vďaka sieti mobilných pneuservisov Premio, je možné využívať pneuservisné služby bez ohľadu na to, kde sa Vaše vozidlo nachádza - či už ide o adresu vašej prevádzky, tak i na ceste v prípade poruchy. Kontaktuje Váš miestny servis Premio a dohodnite si pravidelnú údržbu vášho vozového parku pre maximálnu životnosť a výkon vašich pneumatík.

 

Mobilný pneuservis pre nákladné vozidlá je dostupný u týchto partnerov:

 

  • Premio Carling Bratislava
  • Premio Carling Gáň
  • Premio František Jankech
  • Premio Javor
  • Premio Kiss Centrum
  • Premio Uni Racing