Potrebujete pomoc? Volajte 0800 601 610

PREMIO: Vaši odborníci na pneu a autoservisné služby

 

Značka PREMIO bola vytvorená v roku 1996 v Nemecku. O desať rokov neskôr vstúpila na Slovensko a začala sa tu rozširovať.

V súčastnosti je spoločnosť PREMIO franchisingovým reťazcom, ktorý združuje viac ako 30 spoločností, ktoré sú vhodné pre zákazníkov na celom umezí Slovenskej republiky, pričom jej identifikačnými znakmi sú individuálny prístup a najvyššia úroveň kvality služieb pre zákazníka.

Histoŕia PREMIO na Slovensku

 

Prvý servis, ktorý sa stal členom siete Premio bol otvorený v roku 2006 v Brezne. Od tej doby sa značka začala rozvíjať. V súčasnosti môžu jednotlivý zákazníci a taktiež aj zákazníci firemného vozového parku využívať pneuservisné služby a údržbu najvyššej kvality vo viac ako 30 servisoch, ktoré su členmi siete PREMIO na celom Slovensku.

SIEŤ SERVISOV PREMIO V RôZNYCH ČASTIACH SLOVENSKA

 

Náš tím sa skladá z vášnivcov pre automobilový priemysel a má rozsiahle vedomosti o pneumatikách a vozidlách. Kontaktujte pre Vás najvhodnejší servis, dohodnite si stretnutie a využite pomoc od expertov.

 

Značka PREMIO patrí pod hlavičku spoločnosti Goodyear, ktorej viac ako 120-ročná tradícia a skúsenosti umožnili otvoriť viac ako 2500 servisov v celej Európe. Spoločnosť PREMIO verí v pozitívny rast značky vďaka otváraniu nových lokalít, a v prispôsobovaní portfólia služieb potrebám najnovšej generácie vozidiel.