Potrebujete pomoc? Volajte 0800 601 610

clear search submit search
  close error modal

  Kde by ste radi využili služby servisu Premio?

  Ak chcete nájsť servis Premio, je potrebné zadať mesto alebo PSČ.

  PREMIO: Vaši odborníci na pneu a autoservisné služby

   

  Značka PREMIO bola vytvorená v roku 1996 v Nemecku. O desať rokov neskôr vstúpila na Slovensko a začala sa tu rozširovať.

  V súčastnosti je spoločnosť PREMIO franchisingovým reťazcom, ktorý združuje viac ako 30 spoločností, ktoré sú vhodné pre zákazníkov na celom umezí Slovenskej republiky, pričom jej identifikačnými znakmi sú individuálny prístup a najvyššia úroveň kvality služieb pre zákazníka.

  Histoŕia PREMIO na Slovensku

   

  Prvý servis, ktorý sa stal členom siete Premio bol otvorený v roku 2006 v Brezne. Od tej doby sa značka začala rozvíjať. V súčasnosti môžu jednotlivý zákazníci a taktiež aj zákazníci firemného vozového parku využívať pneuservisné služby a údržbu najvyššej kvality vo viac ako 30 servisoch, ktoré su členmi siete PREMIO na celom Slovensku.

  SIEŤ SERVISOV PREMIO V RôZNYCH ČASTIACH SLOVENSKA

   

  Náš tím sa skladá z vášnivcov pre automobilový priemysel a má rozsiahle vedomosti o pneumatikách a vozidlách. Kontaktujte pre Vás najvhodnejší servis, dohodnite si stretnutie a využite pomoc od expertov.

   

  Značka PREMIO patrí pod hlavičku spoločnosti Goodyear, ktorej viac ako 120-ročná tradícia a skúsenosti umožnili otvoriť viac ako 2500 servisov v celej Európe. Spoločnosť PREMIO verí v pozitívny rast značky vďaka otváraniu nových lokalít, a v prispôsobovaní portfólia služieb potrebám najnovšej generácie vozidiel.