Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 800 060 300

Nakupujte pneumatiky ako to Vám vyhovuje!


Môžete si vybrať medzi pohodlným nakupovaním online alebo priamo v servise Premio – výber možnosti nákupu je len na Vás. Aby sme vám to ešte viac uľahčili, poskytli sme Vám komplexný zoznam zúčastnených servisov priamo na tejto stránke kampane. Tak sa do toho pustite, vyberte si preferovaný spôsob nákupu, vyberte si pneumatiky a využite túto akciu bez akýchkoľvek ťažkostí!

Zaregistrujte svoj nákup na stránke Goodyear do 10 kalendárnych dní od dátumu nákupu pneumatík. Uzávierka registračného formulára je *14.6.2024

Aby ste mohli získať peniaze späť, naskenujte alebo odfoťte originál nákupnej faktúry alebo pokladničného dokladu, na ktorom budú jasne viditeľné tieto údaje:

  • dátum nákupu v období akcie (18.03.2024-31.05.2024)
  • počet zakúpených pneumatík
  • model a rozmer pneumatík
  • názov spoločnosti predajného miesta / servisu

 

Ak je Vaša registrácia v poriadku, môžete očakávať vrátenie peňazí bankovým prevodom najneskôr do 30 dní od potvrdenia Vašej registrácie. V prípade akýchkoľvek problémov s Vašou žiadosťou Vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu.

Kúpte pneumatiky online

Vyhľadajte predajcu

a zarezervujte si schôdzku

Vyhľadanie profesionálneho predajcu vo vašom okolí a rezerváciu schôdzky sme ešte viac uľahčili prostredníctvom nášho ľahko použiteľného vyhľadávača predajcov pneumatík a servisov.

Vyhľadajte servis

 


Výška vrátených peňazí záleží od veľkosti zakúpených pneumatík:


Rozmer 17" 30€
Rozmer 18" 40€
Rozmer 19" a viac 60€

O propagačnej kampani

Pripravte sa na Goodyear kampaň! Pri kúpe sady letných alebo celoročných pneumatík Goodyear môžete v rámci tejto špeciálnej akcie, ktorá trvá od 18. marca 2024 do 31. mája 2024, získať odmenu až 60 EUR späť. Čím väčšie pneumatiky si kúpite, tým vyšší cashback získate.

 

Rozmer pneumatik  
17" 30 €
18" 40 €
19" a viac 60 €

 

Či už dávate prednosť pohodlnému nakupovaniu online alebo osobnému nákupu priamo v servise, výber je len na Vás. Zúčastnené servisy nájdete na tejto propagačnej stránke. Nezabudnite, že táto akcia sa vzťahuje výlučne na nákupy uskutočnené v týchto zúčastnených servisoch.

 

Po zakúpení pneumatík dostanete faktúru alebo pokladničný doklad, ktorý môžete následne použiť na uplatnenie nároku na vrátenie peňazí. Uplatnite si svoju ponuku cashback tu.

 

Akcia platí v termíne: od 18.03.2024 do 31.05.2024 – posledný deň možnosti registrácie nákupu 14.06.2024

 

Pravidla kampane nájdete tu.

 


Spoznajte service Premio lepšie!

Sieť Pneu + Autoservisov Premio na Slovensku Vám umožní rýchlo a pohodlne pripraviť Vaše auto na ďalšiu sezónu. Môžete prejsť na webovú stránku, vybrať si najbližšiu službu a dohodnúť si stretnutie online alebo priamo kontaktovať Váš najbližší servis Premio! Okrem výmeny alebo servisu pneumatík je v ponuke aj široká škála autoservisných prác. Na jednom mieste dokážeme všetko pre komplexnú starostlivosť o vaše auto počas celého roka.