Potrebujete pomoc? Volajte 0800 601 610

Úskladnenie pneumatík

 

Po skončení sezóny a demontáži pneumatík by ste mali vedieť, ako ich správne uskladniť - najlepšie je nechať to na profesionálov. Sieť Premio ponúka bezpečnú a profesionálnu úschovu pre vaše pneumatiky.

Detaily služby

Detaily služby

O čom je služba úskladnenia pneumatík?

 

Keď navštívite miestny servis Premio, aby ste vymenili pneumatiky vášho vozidla, informujte zamestnancov, že si chcete nechať uschovať svoje pneumatiky. Následne kvalifikovaní zamestnanci Premio:

 

  • Vykonajú počiatočnú vizuálnu kontrolu pre zistenie akýchkoľvek závad.
  • Označia pneumatiky, zaregistrujú ich do centrálneho systému a potom ich umiestnia do miestnosti na uskladnenie pneumatík.
  • Ak sa dohodnete na výmene pneumatík v servisu Premio, stačí, ak poskytnete servisu registračnú značku vášho vozidla a pneumatiky na vás budú čakať pripravené v dohodnutom termíne.

 

 

Úskladenie pneumatík - bezpečné a jednoduché

 

Úskladnenie pneumatík má obrovský vplyv na ich výkon počas používania. Ak sú pneumatiky skladované v nevhodných podmienkach, napríklad vonku alebo pod hromadou iných pneumatík, môžu sa zdeformovať a spôsobiť nežiaduce vibrácie pri riadení vozidla.

 

Ak svoje pneumatiky necháte v servise Premio, nemusíte sa obávať ich správneho skladovania. Premio poskytuje vhodné, kontrolované podmienky, ktoré nebudú nepriaznivo ovplyvňovať životnosť vašich pneumatík.

 

 

Prečo sa oplatí skladovať pneumatiky v sieti Premio?

 

Ak poveríte servis Premio uskladnením vašich pneumatík, nemusíte sa už obávať, či si pre ne nájdete miesto vo svojej garáži alebo doma. Ak si v servise Premio dohodnete výmenu pneumatík, nebudete mať problém s ich zabalením a prepravou v kufri auta a vaše vozidlo i vaše oblečenie sa tak neušpiní.

 

Súvisiace služby

 

Chcete sa nás niečo spýtať? Radi vám pomôžeme!

Obráťte sa na váš najbližší servis Premio.

 

Stojí za to vedieť

Súvisiace články, ktoré by Vás mohli zaujímať.