Späť na zoznam služieb

Servis nákladných pneumatík

 

Riadenie vozového parku je zodpovednou úlohou, ktorá zahŕňa aj starostlivosť o pneumatiky. Ich udržiavanie v čo najlepšom stave znamená zníženie prevádzkových nákladov a vedie k väčšej spoľahlivosti. Vybrané servisy Premio ponúkajú služby pre nákladné pneumatiky, ako je výmena pneumatík, prerezanie drážok dezénu, protektorovanie a pomoc na ceste. Obráťte sa na servis Premio s pneuservisnými službami pre nákladné vozidlá a rezervujte si návštevu.

Kontaktujte servis Premio a rezervujte si termín

Servis nákladných pneumatík

Servis nákladných pneumatík

Kontrola, servis, výmena a oprava pneumatík nákladných vozidiel.

Táto služba nie je dostupná online.
K dispozícii len na vybraných miestach.

Detaily služby

Detaily služby

 

Vybrané servisy Premio ponúkajú množstvo služieb pre váš vozový park:

 

  • Výber pneumatík pre nákladné vozidlo — výber pneumatík  je úloha, ktorá si vyžaduje zváženie mnohých faktorov, ako je rozmer alebo typ pneumatiky, zamýšlaný účel alebo typ dezénu. S pomocou odborníkov Premio si môžete byť istí, že výber bude prispôsobený individuálnym potrebám vášho vozového parku.
  • Výmena nákladných pneumatík  — kvalifikovaní pracovníci sa postarajú o montáž a demontáž pnematík, pomocou moderného zariadenia a náradia určeného pre rôzne typy dopravných prostriedkov.
  • Vyvažovanie nákladných pneumatík  — vďaka tejto službe sú pracovníci siete Premio schopní optimalizovať nájazd pneumatík, zlepšiť jazdný komfort a chrániť ovládacie prvky a odpruženie.
  • Rotácia nákladných pneumatík  — ovplyvňuje životnosť pneumatík a ich rovnomerné opotrebovanie. Vďaka rotácii pneumatík sa môže zlepšiť trakcia, skrátiť brzdná dráha a udržať kostru pneumatiky v dobrom stave, čím sa zabezpečí, že bude vhodná pre proces protektorovania.
  • Oprava nákladných pneumatík  — odborníci Premio vykonajú predbežnú kontrolu stavu pneumatiky a poradia vám, či je možné pneumatiku opraviť a týmto rýchlo dostať vaše vozidlo späť na cestu. Opravy je možné vykonať metódou „za studena“ alebo „za tepla“. Opravy za studena pozostávajú z utesnenia pneumatiky a odporúčajú sa v prípade poškodenia spôsobeného prepichnutím ostrými predmetmi pravidelného tvaru, ako sú napríklad klince. Vážnejšie poškodenie spôsobené predmetmi s nepravidelnými tvarmi, ako sú skrutky, kamene alebo mechanické poškodenie, ako sú stopy po brzdení, zvyčajne vyžadujú utesnenie a spevnenie pneumatiky opravou za tepla. Odborník vám poradí, ktorá metóda je pre vašu pneumatiku najlepšia.
  • • Kontrola nákladných pneumatík  – pravidelná kontrola stavu pneumatík, kontrola hĺbky dezénu, udržiavanie správneho tlaku a venovanie pozornosti poškodeniu bočnici pneumatiky zabezpečí, že vaše vozidlá budú v najlepšom možnom stave. Okrem toho táto služba predĺžuje životnost pneumatík tým, že zabezpečuje ich správne nahustenie (väčšia úspora paliva a rovnomerné opotrebovanie pneumatík) a vopred odhalí akékoľvek poškodenie. Kontrola tiež umožní v prípade potreby podniknúť ďalšie opatrenia, aby sa zabránilo neočakávaným poruchám počas jazdy.  

 

 

Nákladné pneumatiky - mobilný servis

 

V sieti Premio sú k dispozícii mobilné servisné služby. Vďaka tomu môže byť servis nákladných pneumatík vykonaný priamo v priestorách vašej firmy. V prípade poruchy vozidla na ceste vám servisní odborníci môžu pomôcť s asistenčnými službami.

Kliknutím na položku Nájsť servis zistíte, ktoré servisy Premio máte k dispozícii pre servis pneumatík nákladných vozidiel vo vašom vozovom parku. Ak chcete zistiť, či konkrétny servis poskytuje i službu mobilného servisu, prejdite na jeho stránku a vyhľadajte ikonu Mobilné služby — nákladné pneumatiky v sekcii Ďalšie služby. Potom stačí kontaktovať servis Premio priamo a dohodnúť si návštevu pre váš vozový park.  

Súvisiace služby

 

Chcete sa nás niečo spýtať? Radi vám pomôžeme!

Obráťte sa na váš najbližší servis Premio.

 

Stojí za to vedieť

Súvisiace články, ktoré by Vás mohli zaujímať.

Hloubka dezénu nákladních pneumatik

Podívejte se na informace o hloubce dezénu nákladních pneumatik.

 

Zistite viac

Životnost pneumatik – kolik let na nich můžete jezdit?

Jak správně zkontrolovat pneumatiky a jak prodloužit jejich životnost?

Zistite viac

Rotace pneumatik – vyplatí se střídat pneumatiky?

Co je rotace pneumatik a vyplatí se ji používat?

 

Zistite viac