Potrebujete pomoc? Volajte 0800 601 610

Oprava autoskla

 

Autosklá v dobrom stave poskytujú vynikajúci výhľad a sú základom pre bezpečnú jazdu. Malé kamene alebo štrk môžu spôsobiť poškodenie a následne je potrebná výmeny autoskla. Kvalifikovaní technici servisov Premio vyhodnotia stupeň poškodenia skla a poradia, či je vhodné na výmenu alebo opravu. 
 

Výmena čelného alebo zadného autoskla môže trvať približne 2 hodiny, výmena skla bočného okna alebo oprava čelného skla približne 40 minút.

Detaily služby

Detaily služby

Oprava autoskla

Pri údržbe čelného skla vo vašom vozidle vám servisní pracovníci servisov Premio:

 

  • Predbežne vyhodnotia rozsah poškodenia.
  • Skontrolujú, či je možná oprava alebo je potrebná výmena skla.
  • Vysvetlia vám ďalšie kroky týkajúce sa opravy alebo výmeny skla, ktoré potom odsúhlasíte.
  • Následne poskytnú služby vysokej kvality.

 

Servis autoskla: Ušetrite čas a peniaze

 

Správny postup vykonaný technikmi Premio vám určite ušetrí čas a peniaze. Praskliny na skle sa môžu ľahko premeniť na vážnejšie škody, ktoré si budú vyžadovať výmenu autoskla. Výmena autoskla je nákladnejšia a časovo náročnejšia ako oprava, preto stojí za to čo najskôr kontaktovať servis Premio a drobné poškodenia ihneď opraviť. Čím rýchlejšie zareagujete, tým menej rozsiahla bude oprava. Oneskorenie môže spôsobiť, že sa prach, voda a iné nečistoty dostanú do praskliny, čo ovplyvní kvalitu a vzhľad už opraveného poškodenia.

 

Kedy využiť službu opravy autoskiel?

 

Autosklá vozidla sú neustále vystavené možnému poškodeniu: počas jazdy malými kamienkami alebo štrkom, ktoré vystreľujú okoloidúce autá alebo autá pred ním a ktoré neustále narážajú na sklo vozidla a neraz spôsobujú praskliny. Každá jedna takáto prasklina, nech už akokoľvek malá, by mala byť riešená so špecialistom na autosklá. Drobné škody, ktoré sú na prvý pohľad zanedbateľné, môžu postupom času viesť k hlbším trhlinám a k vyšším nákladom na opravu. Rovnako môžu byť príčinou neúspešnej technickej kontroly vozidla alebo zadržania osvedčenia o evidencii vozidla.

 

Ak spozorujete napríklad odštiepenia skla, praskliny či hrdzu na okrajoch (v blízkosti tesnení) skla vozidla - navštívte miestny servis Premio, kde technik podrobne diagnostikuje poruchu a navrhne ďalšie kroky.

 

Súvisiace služby

 

Chcete sa nás niečo spýtať? Radi vám pomôžeme!

Obráťte sa na váš najbližší servis Premio.

 

Stojí za to vedieť

Súvisiace články, ktoré by Vás mohli zaujímať.