Späť na zoznam služieb

Výmena stieračov

 

Potrebujete nové stierače? Odborníci Premio ich profesionálne vymenia tak, aby ste si mohli vychutnať vynikajúcu viditeľnosť na cestu pred aj za autom. Pravidelná kontrola stavu stieračov je zárukou bezpečnosti.

 

  • Cena výmeny stieračov: od 5 euro
  • Čas trvania služby: približne 5-10 minút

Cena a trvanie služby sa budú líšiť v závislosti od značky a modelu vášho vozidla, ako aj od jeho technického stavu. Požiadajte o viac informácii vo vašom miestnom servise Premio.

Služby s platbou na mieste

Výmena stieračov

Výmena stieračov

Služba zahŕňa inštaláciu nového stierača. K cene bude ďalej pripočítaná cena nových stieračov, ak boli zakúpené v servise. Cena a trvanie služby sa bude líšiť v závislosti od vášho vozidla, ako aj od jeho technického stavu. Opýtajte sa na podrobnosti v servise Premio.

Cena služby od 5,00 €
¹Najaktuálnejšie pozorovaná cena vybranej služby na slovenskom trhu. Finálnu cenu celkovej služby určí nezávisle vybraný servis Premio.

Detaily služby

Detaily služby

Niekedy je naozaj ťažké vybrať a vymeniť nové stierače. Kvalifikovaní zamestnanci servisov Premio sa vám postarajú o nepríjemnosti spojené s výmenou stieračov, nájdu správne lišty stieračov pre vaše auto a následne ich nainštalujú. Servisy Premio disponujú širokou škálou stieračov vhodných pre väčšinu automobilov.

 

 

Výhody nových stieračov

 

Účinné stierače sú zárukou dokonalého výhľadu z vozidla a tým i bezpečnej jazdy. Riadenie automobilu so zle stierajucími stieračmi zvyšuje riziko nehody a ignorovanie zlého technického stavu vozidla (vrátane stavu stieračov) môže viesť k zlyhaniu pri technickej kontrole automobilu.

 

Prečo musím vymieňať stierače?

 

Bez ohľadu na ročné obdobie sa u vášho čelného skla behom jazdy znižuje viditeľnosť vplyvom hromadenia nečistôt. Počas zimných mesiacov sú nečistoty z bahnitej a mokrej vozovky vyhadzované do vzduchu pneumatikami protiidúcich vozidiel alebo vozidiel pred vami, čo veľmi rýchlo znižuje viditeľnosť. V letných mesiacoch môžu viditeľnosť obmedzovať suché častice a prach, rovnako ako hojný hmyz, ktorý sa zachycuje a zanecháva stopy na čelnom skle - najmä pri rýchlejšej jazde po diaľniciach a rýchlostných cestách. Nech je prípad akýkoľvek, musíte zabezpečiť, že vaše stierače čelného skla vyčistia okno vášho auta rýchlo a efektívne a vy tak budete dokonale vidieť na cestu.

 

 

Kedy potrebujete nové stierače?

 

Ak stierače vášho vozidla vykazujú niektorý z nasledujúcich príznakov, bolo by vhodné nechať ich skontrolovať a vymeniť v najbližšom servisnom stredisku Premio:

 

  • Lišty stieračov zanechávajú na čelnom skle pruhy.
  • Na niektorých miestach je čelné sklo po použití stieračov stále mokré a špinavé.
  • Lišty stieračov majú viditeľné trhliny alebo praskliny na gumovej časti.
  • Stierače sa nedotýkajú skla.
  • Stierače sa chvejú a nepohybujú sa hladko na povrchu skla.
  • Stierače pri pohybe po povrchu skla vydávajú nepríjemný zvuk a škrípu.

 

Bez ohľadu na problém sa o profesionálny výkon služby postarajú odborníci Premio, vďaka ktorým budete mať vynikajúci výhľad z auta a čisté okná.

 

Súvisiace služby

 

Chcete sa nás niečo spýtať? Radi vám pomôžeme!

Obráťte sa na váš najbližší servis Premio.

 

Stojí za to vedieť

Súvisiace články, ktoré by Vás mohli zaujímať.

Prečo stojí za to postarať sa o stierače?

Zistite, čomu by ste sa mali vyhnúť, aby vám stierače slúžili čo najdlhšie.

Zistite viac

Prečo je potrebné umývať auto

Ako prispieva čisté vozidlo k bezpečnosti na cestách?

Zistite viac

Jazda v noci – na čo je potrebné pamätať?

Na čo si dávať pozor počas nočnej jazdy autom?

Zistite viac